BedavaSitem.ForumY.Biz...
kaliteli hizmet için lütfen üye olunuz

Biz Siz Hemen Aktifleştiririz.

Sizde Paylasimlariniza Başlayabilirsiniz.
kaliteli hizmet için lütfen üye olunuz

Biz Siz Hemen Aktifleştiririz.

Sizde Paylasimlariniza Başlayabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bedava-Sitem'in destek forumu

AnasayfaKendi bilgisayarımdan kendi siteme erişemiyorum! ProfilyoaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendi bilgisayarımdan kendi siteme erişemiyorum!

2 posters
YazarMesaj
filgen
Üye
Üye

Rep Puanı : 0

Kendi bilgisayarımdan kendi siteme erişemiyorum! Empty
MesajKonu: Kendi bilgisayarımdan kendi siteme erişemiyorum!   Kendi bilgisayarımdan kendi siteme erişemiyorum! I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 6:32 pm

Arkadaşlar ,10 günü geçti ve ben kendi sitem www.ogretmendunyasi.tr.gg yalnız benim evdeki bilgisayarımdan erişemiyorum nedense ? Yani başka bilgisayarlarda sitem açılıyor.Ne tuhafki bedava-sitem.com 'a da erişim sağlamıyorum.
Bu konuda bir haftadır bildiğim ve forumlardan edindiğim bilgileri denedim;ama nafile açılmadı.
Kısaca sunucu moderatörünede bildirdim ne yaptığımı ve çıkan hata yazısını.Oda konuyu Teknik Servise ilettiğini bildirerek beklememi söyledi.Artık buralarada sorunumu yazarak çare arıyorum herkesten.Şimdiden konuyla ilgilenenlere çok Teşekkürler
htlmkodes
Admin
Admin
htlmkodes

Rep Puanı : 5

Kendi bilgisayarımdan kendi siteme erişemiyorum! Empty
MesajKonu: Geri: Kendi bilgisayarımdan kendi siteme erişemiyorum!   Kendi bilgisayarımdan kendi siteme erişemiyorum! I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 7:28 pm

Evet support saten size gerekli bilgileri vermiş bulunuyor. Ve beklemekden başka cagreniz yok eger acmak istiyorsanız Format atarak her şey eskisi gibi olur yeniden.
https://bedavasitem.forummotion.com

Kendi bilgisayarımdan kendi siteme erişemiyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Bölümde Kendi Sitenizin Reklamını Vermeyiniz
» Sitenize kendi chat odanızı oluşturun ve ekleyın
» Kendi hata sayfanı oluştur (resimli anlatım)
» Kendi Yaptıgınız Tasarımı Hazır Tasarıma Çevirmek
» Hidden Camera 250x1 v2.29 [FuLL]Agındkı Bütün Pcleri Ve Kendi Pc nı Kontrl Et ve İzLe