BedavaSitem.ForumY.Biz...
kaliteli hizmet için lütfen üye olunuz

Biz Siz Hemen Aktifleştiririz.

Sizde Paylasimlariniza Başlayabilirsiniz.
kaliteli hizmet için lütfen üye olunuz

Biz Siz Hemen Aktifleştiririz.

Sizde Paylasimlariniza Başlayabilirsiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bedava-Sitem'in destek forumu

AnasayfaBağlanma Sorunları: Google'a bağlanamıyorum ProfilyoaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bağlanma Sorunları: Google'a bağlanamıyorum

3 posters
YazarMesaj
htlmkodes
Admin
Admin
htlmkodes

Rep Puanı : 5

Bağlanma Sorunları: Google'a bağlanamıyorum Empty
MesajKonu: Bağlanma Sorunları: Google'a bağlanamıyorum   Bağlanma Sorunları: Google'a bağlanamıyorum I_icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 9:54 pm

- Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

- İnternet üzerindeki diğer sitelere erişebildiğinizden emin olun. Örneğin www.mozilla.org veya www.redhat.com sitelerine bağlanmayı deneyin.

- Tarayıcı uygulamanızdan çıkın, yeniden başlatın ve www.google.com.tr sitesine bağlanmayı deneyin.

- Tarayıcınızın önbelleğini temizleyin ve çerezlerinizi silin. Talimatlar için lütfen Suspicious results and strange behavior : Strange behavior? Try this first - Web Search Help adresini ziyaret edin. Çerezlerinizi silmek sorunu çözebilir, ancak bunun daha önce ziyaret ettiğiniz sitelerle ilgili kayıtlı ayarlarınızı da kaldıracağını unutmayın.

- Google'a arka planda güvenlik duvarı, proxy veya antivirüs programı çalışırken erişiyorsanız, programı devre dışı bırakın ve Google'a bağlanmayı deneyin. Bu programlardan biri hatalı biçimde yapılandırılmışsa, İnternet üzerindeki sitelere erişmeye çalışırken sorun yaşayabilirsiniz. Bu programı devre dışı bırakmak sorununuzu çözerse, yardım için programın online yardım merkezine başvurmanızı öneririz.

- Bir bilgisayar ağı üzerindeyseniz, ağınızdaki diğer bilgisayarlar Google'a erişebilir mi? Bir okulda veya benzer bir kuruluştaysanız, ağ güvenliği uygulamaları web üzerindeki belirli sitelere erişiminizi yasaklayabilir.

- DNS önbelleğinizin süresinin geçmiş olması muhtemeldir. DNS önbelleğinizi MS-DOS ekranından "ipconfig /flushdns" komutunu çalıştırarak temizleyebilirsiniz. Bunun için "Başlat" > "Programlar" > "Donatılar" > "Komut İstemi"ni seçin. "ipconfig /flushdns" yazın (tırnak işareti olmadan) ve Giriş tuşuna basın.

- Host dosyanızı silmek bu sorunu çözebilir. Windows ile çalışıyorsanız, C:\WINDOWS dizininizde (Windows 98 için) veya C:\WINDOWS\system32\drivers\etc dizininizde (Windows XP, Windows NT veya Windows 2000 için) "Hosts" adlı bir dosya vardır. Google girişi bulursanız lütfen bunu silin. Google'ın IP adresi zaman zaman değişir, bu nedenle bilgisayarınızda önbelleğe alınan süresi geçmiş bir IP adresi Google'a erişmeye çalıştığınızda sorun yaratabilir.

- Tarayıcınızın son sürümü yüklü mü? Değilse, yüklemek sorunu çözebilir.

- Windows ile çalışıyorsanız, Microsoft için en son güncelleme ve yamaları yüklediniz mi? Yüklemediyseniz, onları bu adresten edinebilirsiniz: Microsoft Windows Update

- Yakın zamanda ücretsiz bir yazılım yüklediniz mi? Kötü yazılım genellikle bilginiz dışında gerçekleşen diğer ücretsiz indirmelerle bir arada bulunur. Sorunun bu olduğundan şüpheleniyorsanız lütfen Suspicious results and strange behavior : Strange pop-ups and other malware - Web Search Help adresini ziyaret edin

Tüm bu talimatları uyguladıktan sonra hala Google'a bağlanma konusunda sorun yaşıyorsanız lütfen Trouble connecting : Still can't connect to Google - Web Search Help adresine bakın.
https://bedavasitem.forummotion.com
desingmega
Süper Üye
Süper Üye
desingmega

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Bağlanma Sorunları: Google'a bağlanamıyorum   Bağlanma Sorunları: Google'a bağlanamıyorum I_icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 7:06 am

Teşekkürler.! alien
http://www.desingmega.tr.gg
XxxKod
Süper Üye
Süper Üye
XxxKod

Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Bağlanma Sorunları: Google'a bağlanamıyorum   Bağlanma Sorunları: Google'a bağlanamıyorum I_icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 3:33 pm

tşk
http://www.xxxkod.tr.gg

Bağlanma Sorunları: Google'a bağlanamıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası